Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Piechowicki Ośrodek Kultury

Grupa plast. dzieci

Pracownia plastyczna dla dzieci

Zajęcia plastyczne dla dzieci w Piechowickim Ośrodku Kultury organizowane są od 2011 roku. Obecnie zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych, grupa wiekowa od 6 do 8 lat oraz od lat 9 do 12. Dzieci spotykają się w każdy czwartek w pracowni plastycznej na II piętrze budynku POK.

Podczas zajęć uczestnicy wykonują zadane przez prowadzącą panią zadania plastyczne. Wyposażenie pracowni pozwala na tworzenie w różnorodnych technikach. Powstają prace łączące ze sobą malarstwo, grafikę, rysunek i formę przestrzenną. Wszystkie te działania wpływają na wyobraźnię dzieci i pozwalają rozwijać się poprzez sztukę. Nad wszystkim czuwa mgr sztuki pani Emanuela Czujowska, pracownik Piechowickiego Ośrodka Kultury.

Informacje dla zainteresowanych:

  • Celem zajęć jest rozwijanie umiejętności posługiwania się różnymi narzędziami i materiałami plastycznymi, rozwijanie wyobraźni, nauka samodzielnego myślenia i wykonywania prac, zapoznawanie się z różnymi technikami plastycznymi oraz udział w konkursach plastycznych.

  • Zajęcia odbywają się w czwartki od godz. 16:30 – 17.30 – grupa I, godz. 18.00 – 19.00 – grupa II (podczas ferii zimowych i wakacji godzina oraz dzień ulegają zmianie)

  • Na zajęcia zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci w wieku od 6 do 12 roku życia.

  • Zajęcia plastyczne dla dzieci w Piechowickim Ośrodku Kultury są nieodpłatne, wszelkie koszty pokrywa organizator.


 

Kontakt: instruktor plastyczny Emanuela Czujowska

e-mail: informacja@piechowice.pl

tel. (75) 76 17 201 (pon.-pt. w godz. 16:00 – 20:00)


 

Zajęcia plastyczne dla dzieci

Utworzono dnia 10.02.2015, 12:52

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

 

herb miasta Piechowice

 

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki