Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Piechowicki Ośrodek Kultury

„TO JEST LATO” czyli piechowickie pożegnanie lata

Utworzono dnia 29.08.2022

W sobotę 27 sierpnia, w otoczeniu parkowej zieleni odbył się piknik rodzinny z atrakcjami zorganizowany przez Piechowicki Ośrodek Kultury oraz Urząd Miasta w Piechowicach. Mimo zapowiadanych gwałtownych burz i opadów deszczu, pogoda sprzyjała tego dnia organizatorom oraz mieszkańcom Piechowic i wydarzenie odbyło się zgodnie z planem. Wakacyjna impreza przy ognisku, wypełniona dobrą muzyką i atrakcjami dla dzieci cieszyła się dużym zainteresowaniem naszych mieszkańców oraz gości miasta Piechowice. Na dzieci czekały kolorowe dmuchańce UFOLUDKI, szalona zabawa w pianie- PIANA PARTY oraz kreatywne warsztaty rodzinne. „Kąpiel w pianie” oraz plac zabaw UFOLUDKI to mega emocje: wrzawa, śmiech, piski radości, oraz super zabawa, tak najkrócej można określić to co się tam działo. Zarówno dzieci jak i rodzice chętnie korzystali także z kreatywnych warsztatów rodzinnych, gdzie można było własnoręcznie wykonać bransoletki, stworzyć nietypowe zwierzątka oraz małe, kamyczkowe dekoracje. Nagrodą za starannie wykonane prace były lody czekoladowe, dlatego każdy z zapałem tworzył swoje małe dzieła, aby jak najszybciej odebrać talony na lody.

Dorosłych najbardziej cieszyły znane polskie przeboje, które z chęcią nucili oraz smakowite kiełbaski wypiekane przez nich samodzielnie nad ogniskiem. Organizatorzy zadbali o to, aby wszystkie z wymienionych wyżej atrakcji były dostępne nieodpłatnie, przez cały czas trwania letniego pikniku i nikomu nie zabrakło proponowanych przysmaków.

Mamy nadzieję, że to wspólnie spędzone wesołe popołudnie dało wszystkim obecnym dobrą energię do dalszej pracy oraz ciepłe wspomnienia na nadchodzącą jesień.

 

Filmiki z piana party - https://www.youtube.com/watch?v=vh33LVZM49I

https://www.youtube.com/watch?v=DuD2V5ippZw

 

POK

TO JEST LATO 27-08-2022

Utworzono dnia 29.08.2022, 13:02

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

 

herb miasta Piechowice

 

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 62

W poprzednim tygodniu: 78

W tym miesiącu: 3

W poprzednim miesiącu: 353

Wszystkich: 41349