Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Piechowicki Ośrodek Kultury

Legimi – dostęp do e-booków i audiobooków już u nas!

Utworzono dnia 08.01.2024

Miejska Biblioteka Publiczna w Piechowicach dołączyła do bibliotek, które oferują swoim Czytelnikom bezpłatny dostęp do internetowej wypożyczalni Legimi.

Czytelnicy zapisani do naszej Biblioteki mogą mieć dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.pl. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie, bez wyjątku e-książki (e-booki i audiobooki) dostępne w abonamencie będą mogli czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście za darmo. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.

Po odbiór kodów niezbędnych do aktywowania tej usługi zapraszamy od 10 stycznia do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piechowicach. Kod należy odebrać osobiście i będą one wydawane do momentu wyczerpania zakupionej przez Bibliotekę puli stron.

Usługa wypożyczania książek elektronicznych udostępniona została dzięki współpracy dolnośląskich bibliotek publicznych z firmą Legimi, w ramach projektu „Legimi na Dolnym Śląsku 2024”.

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

 

herb miasta Piechowice

 

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 116

W poprzednim tygodniu: 143

W tym miesiącu: 41

W poprzednim miesiącu: 499

Wszystkich: 51027