Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Piechowicki Ośrodek Kultury

Już wkrótce „Wiersze na plakatach”

Utworzono dnia 18.05.2020

wiersze-mini-1589800016.jpg

To działanie, dzięki któremu wiersze piechowickich autorów dosłownie i w przenośni „wyjdą na ulicę”. W ostatnich dniach maja główne słupy i tablice ogłoszeniowe Piechowic ożywi doskonała poezja autorstwa:

- Anny Ciupińskiej

- Sary Kowalewskiej

- Urszuli Musielak

- Bartka Stanisza-Podgórskiego

- oraz Wiktorii Zawadziłło.

 

Są to zarówno młodzi jak i dojrzali autorzy, którymi śmiało możemy się pochwalić. Ich wrażliwość i postrzeganie świata są nietuzinkowe. Słowami potrafią przenieść nas w wielowymiarowe obrazy pełne piękna i emocji. Zachęcamy wszystkich do chwili zadumy, uśmiechu i refleksji, które każdemu z nas są potrzebne.

Piechowicką poezję będziemy promować nie tylko na plakatach. Równolegle wiersze będzie można przeczytać również na stronach: www.piechowice.pl , www.pok.piechowice.pl i facebooku Piechowickiego Ośrodka Kultury. Od czerwca utwory publikowane będą także na łamach Informatora Piechowickiego oraz w galerii wystawowej POK.

Wszystkim autorom dziękujemy za włączenie się w działanie „Wiersze na plakatach” i mamy nadzieję, że zdobędą oni uznanie w oczach odbiorców. Niech słowa tych wierszy trafią do serc i umysłów wrażliwych na piękno, w których jest miejsce na poezję.

 

POK

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

 

herb miasta Piechowice

 

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 43

W poprzednim tygodniu: 57

W tym miesiącu: 144

W poprzednim miesiącu: 442

Wszystkich: 34303