Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Piechowicki Ośrodek Kultury

 8 Piechowicka Gromada Zuchowa „Wesoła Kompania"

Uwaga! Uwaga! Dzielni przyjaciele! Oto my - 8 Piechowicka Gromada Zuchowa „Wesoła Kompania"! Działamy od września 2010- na tajemniczej, ale jakże wesołej krainie zwanej Piechowice. W naszych kręgach działa wielu małych, ale jakże dzielnych i energicznych poszukiwaczy przygód .Nasza harcówka tętni życiem w każdy wtorek o godz.16:00 w Piechowickim Ośrodku Kultury. Działamy w Szczepie Piechowice. Jesteśmy niesamowicie wesołą gromadką zuchów. Lubimy ambitne zadania i pomysłowe rozwiązania. Łatwo nas rozpoznać po uśmiechach na buzi i żółto-zielonych chustach. Jesteśmy zawsze otwarci na nowych towarzyszy zabaw, tak więc chętnie poznamy wszystkich, którzy są spragnieni nowych przygód, równie mocno jak my! :)

Z zuchowym pozdrowieniem CZUJ!

Kontakt:
dh. Piotr Tamioła

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8 Piechowicka Górska Drużyna Harcerzy Starszych i Wędrowników "POGROM"

"POGROM' to drużyna harcerzy starszych działająca na terenie Piechowic. Chociaż słowo "drużyna" to mało powiedziane, jesteśmy jedną, wielką rodzinką. W każdy czwartek o godzinie 17.00 spotykamy się w naszej harcówce w POK-u żeby spędzić czas w miłej atmosferze otoczeni bliskimi nam ludźmi. Bycie harcerzem to przede wszystkim niezła zabawa i sprostanie nowym wyzwaniom dlatego gorąco zachęcamy do przyjścia na nasze zbiórki i zobaczenia co to prawdziwa przygoda.
 
Kontakt:

Mateusz Kozik

 

8 PDH

Utworzono dnia 28.01.2015, 12:32

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

 

herb miasta Piechowice

 

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki