Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Piechowicki Ośrodek Kultury

AKTUALNOŚCI, strona 3:

POK nieczynny 23 grudnia 2022 r.

Utworzono dnia 19.12.2022

KOLOROWE PORANKI 2023- HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Utworzono dnia 16.12.2022

RODZINNIE I TWÓRCZO, CZYLI WERNISAŻ WYSTAWY MARII HUT

Utworzono dnia 05.12.2022

„Rodzinne malowanie” - to tytuł wystawy autorstwa Marii Hut, której wernisaż odbył się w piątkowe popołudnie w Piechowickim Ośrodku Kultury. O autorce obrazów śmiało można powiedzieć, że to nietuzinkowa, niezwykle kreatywna i pełna energii kobieta, która przez całe swoje życie realizowała niezliczoną ilość pomysłów. Pracując jako projektant w jeleniogórskiej spółdzielni pracy tworzyła m.in. wzory pamiątek regionalnych i ręcznie tkanych kilimów, a jako właścicielka „Galerii I” prowadziła pracownię krawiecko- artystyczną, w której powstawała interesująca konfekcja damska.

czytaj dalej... na temat: RODZINNIE I TWÓRCZO, CZYLI WERNISAŻ WYSTAWY MARII HUT

MIKOŁAJKI MIEJSKIE 2022

Utworzono dnia 05.12.2022

Wyniki konkursu na Dyrektora POK

Utworzono dnia 28.11.2022

BURMISTRZ MIASTA PIECHOWICE

informuje, że konkurs na stanowisko Dyrektora Piechowickiego Ośrodka Kultury został rozstrzygnięty. W wyniku naboru został Pan Piotr Jędrzejas zamieszkały w Olsztynie.

Uzasadnienie i pełna treść informacji  w załączniku poniżej.

czytaj dalej... na temat: Wyniki konkursu na Dyrektora POK

Zapraszamy na wernisaż wystawy "RODZINNE MALOWANIE" Marii Hut

Utworzono dnia 24.11.2022

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI jakiego jeszcze nie było

Utworzono dnia 14.11.2022

Tegoroczne świętowanie w dniu 11 listopada było w Piechowicach wyjątkowe, a dzień ten upłynął pod znakiem niecodziennych wydarzeń. Zapewne zapadną one na długo w pamięci wielu mieszkańców oraz licznie przybyłych gości, którzy tego dnia uczestniczyli w I Powiatowych Obchodach Odzyskania Niepodległości odbywających się w naszym mieście. „Polskie Drogi Do Niepodległości”, bo taką nazwę miały te obchody, to była prawdziwa gala patriotyzmu, historii i pamięci o tych, którzy polegli za Niepodległą. Rozpoczęła ją uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny, celebrowana z asystą honorową Wojsk Obrony Terytorialnej Garnizonu Wrocław oraz z udziałem Orkiestry OSP i dziesięciu pocztów sztandarowych. Po Mszy Św. na ul. Kryształowej uformowana została bardzo okazała kolumna marszowa, którą do parku przy ul. Szkolnej poprowadziła Orkiestra OSP i Kompania Honorowa 16 Dolnośląskiego Batalionu Wojsk Terytorialnych. Kolumna zatrzymała się przy obelisku „Pamięci Polaków Poległych w obronie Ojczyzny” usytuowanego przy ul. Łuczyńskiego, gdzie odbyła się część oficjalna uroczystości. Dalsza część artykułu oraz galeria zdjęć dostępne po kliknięciu CZYTAJ DALEJ

czytaj dalej... na temat: DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI jakiego jeszcze nie było

Obchody Dnia Niepodległości w Piechowicach

Utworzono dnia 03.11.2022

Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Ducha Gór - prośba o wypelnienie ankiety

Utworzono dnia 27.10.2022

Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Ducha Gór zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety.

Zachęcamy młode osoby w wieku 12-24 lat z obszaru LGD Partnerstwo Ducha Gór (gminy: Janowice Wielkie, Jelenia Góra, Mysłakowice, Karpacz, Kowary, Piechowice, Podgórzyn, Szklarska Poręba) do wypowiedzenia się na temat spraw życia codziennego. Ankieta dostępna jest pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduHZZkE15B_IYxYvIzqZ0BDRdCW-IhjDxr4A6n6kSeXXzw9g/viewform

Uzyskane odpowiedzi pozwolą  na poznanie potrzeb młodych osób, a lokalna strategia rozwoju na lata 2023-2027, którą aktualnie tworzy LGD Duch Gór, będzie lepiej dopasowana do potrzeb i oczekiwań młodych mieszkańców obszaru LGD Partnerstwo Ducha Gór. Ankieta jest anonimowa i można ją wypełnić do 30.11.2022r.

czytaj dalej... na temat: Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Ducha Gór - prośba o wypelnienie ankiety

POK nieczynny 31 października 2022

Utworzono dnia 27.10.2022

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

 

herb miasta Piechowice

 

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 27

W poprzednim tygodniu: 124

W tym miesiącu: 487

W poprzednim miesiącu: 537

Wszystkich: 44163