Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Piechowicki Ośrodek Kultury

AKTUALNOŚCI, strona 1:

Dzień Baby Wielkanocnej i Festyn Wiosenny

Utworzono dnia 24.03.2025

Nabór na wolne stanowisko POK

Utworzono dnia 17.03.2025

Dyrektor Piechowickiego Ośrodka Kultury w Piechowicach

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

 

Specjalista ds. organizacji wydarzeń kulturalnych

 

wymiar czasu pracy: 1 etat- pierwsza umowa na okres próbny

 

1. Wymagania niezbędne:

 

a) obywatelstwo polskie lub obywatelstwo innych państw członkowskich Unii Europejskiej oraz innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli posiada znajomość języka polskiego potwierdzoną dokumentem określonym

w przepisach o służbie cywilnej

b) wykształcenie co najmniej średnie

c) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

d) niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

e) informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie przestępstw określonych w rozdziale XIX

i XXV Kodeksu karnego, w art. 189a i art. 207 Kodeksu karnego oraz w ustawie z dnia 29 lipca 2005r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. z 2023 r. poz. 172 oraz z 2022 r. poz. 2600), lub

za odpowiadające tym przestępstwom czyny zabronione określone w przepisach prawa obcego. Zgodnie z Ustawą z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy

oraz niektórych innych ustaw)

f) znajomość przepisów Ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej

g) ukończone 18 lat.............

czytaj dalej... na temat: Nabór na wolne stanowisko POK

SZTUKA „W MIĘDZYCZASIE”, CZYLI WYSTAWA MALARSTWA AKWARELOWEGO I RYSUNKU MONIKI BARABASZ

Utworzono dnia 17.03.2025

Monika Barabasz to artystka, która każdym pociągnięciem pędzla i każdym ruchem piórka odzwierciedla swoją wrażliwość oraz swoje spojrzenie na otaczający świat. Pomysłowa, utalentowana i wyjątkowo twórcza- tak w trzech słowach można opisać bohaterkę wernisażu wystawy pn. „W MIĘDZYCZASIE”, który odbył się w Piechowickim Ośrodku Kultury 14 marca br. . „W międzyczasie” to nie tylko nazwa wystawy.

Pełna treść artykułu i galeria zdjęć po kliknięciu "czytaj dalej"

czytaj dalej... na temat: SZTUKA „W MIĘDZYCZASIE”, CZYLI WYSTAWA MALARSTWA AKWARELOWEGO I RYSUNKU MONIKI BARABASZ

ZMIANY W POK

Utworzono dnia 14.03.2025

Szanowni Mieszkańcy,

Nazywam się Ewa Romańska i od 13 lat jestem pracownikiem Piechowickiego Ośrodka Kultury. Miło poinformować mi, że od dnia 1 marca 2025r. pełnię także funkcję dyrektora tej instytucji.

Wierzę, że każdy człowiek ma swoje unikalne pasje, zainteresowania i pomysły, które powinny znaleźć odzwierciedlenie w ofercie kulturalnej dostępnej w naszym mieście. Dlatego moim głównym celem na tej nowej drodze jest wdrażanie różnorodnych wydarzeń i warsztatów kulturalnych dopasowanych do potrzeb i oczekiwań mieszkańców. Chciałabym, aby Piechowicki Ośrodek Kultury stał się przestrzenią, w której każdy będzie czuł się dobrze i będzie mógł aktywnie uczestniczyć w życiu kulturalnym Piechowic.

czytaj dalej... na temat: ZMIANY W POK

Konkurs Palma Wielkanocna

Utworzono dnia 11.03.2025

Regulamin dostępny w załączniku po kliknięciu "czytaj dalej"

czytaj dalej... na temat: Konkurs Palma Wielkanocna

MIEJSKI DZIEŃ KOBIET

Utworzono dnia 10.03.2025

7 marca w przededniu międzynarodowego Dnia Kobiet wypełniona po brzegi sala widowiskowa Piechowickiego Ośrodka Kultury tętniła życiem i pozytywną energią. Wszystko to dzięki mieszkankom Piechowic, które licznie przybyły tego dnia by wspólnie celebrować obchody święta kobiet w naszym mieście.

Wydarzenie rozpoczęło się od miłego gestu, czyli powitania każdej z Pań przez Panów Radosława Burchackiego- Burmistrza Miasta i Marka Piwowarskiego- Zastępcy Burmistrza Miasta Piechowice oraz Lecha Szczapa- Przewodniczącego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów/ Koła nr 9 w Piechowicach i wręczeniu symbolicznego tulipana.

czytaj dalej... na temat: MIEJSKI DZIEŃ KOBIET

Wernisaż wystawy "W międzyczasie" Moniki Barabasz

Utworzono dnia 06.03.2025

Biblioteka nieczynna

Utworzono dnia 03.03.2025

W dniach 3 i 4 marca 2025 roku (tj. poniedziałek i wtorek) Miejska Biblioteka Publiczna będzie NIECZYNNA.

Za niedogodności przepraszamy

czytaj dalej... na temat: Biblioteka nieczynna

MIEJSKI DZIEŃ KOBIET- 7 marca 2025

Utworzono dnia 28.02.2025

INFORMACJA O WYNIKACH KONKURSU NA DYREKTORA POK

Utworzono dnia 26.02.2025

INFORMACJA O WYNIKACH KONKURSU NA STANOWISKO DYREKTORA PIECHOWICKIEGO OŚRODKA KULTURY


 

BURMISTRZ MIASTA PIECHOWICE

Na podstawie § 10 Regulaminu konkursu na stanowisko Dyrektora Piechowickiego Ośrodka Kultury stanowiącego załącznik nr 2 do Zarządzenia nr 6/2025 Burmistrza Miasta Piechowice z dnia 24 stycznia 2025 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora Piechowickiego Ośrodka Kultury informuję, że konkurs na stanowisko Dyrektora Piechowickiego Ośrodka Kultury został rozstrzygnięty. W wyniku naboru została wybrana Pani Ewa Romańska zamieszkała w Piechowicach.

 

Uzasadnienie i pełna treść informacji w załączniku po kliknięciu CZYTAJ DALEJ
 

czytaj dalej... na temat: INFORMACJA O WYNIKACH KONKURSU NA DYREKTORA POK

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

herb miasta Piechowice

 

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 86

W poprzednim tygodniu: 297

W tym miesiącu: 704

W poprzednim miesiącu: 589

Wszystkich: 60876