Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dzień Kobiet pełen niespodzianek

Utworzono dnia 09.03.2020
Czcionka:

Kobieta jest najsłabsza gdy kocha, a najsilniejsza gdy jest kochana”- ten cytat E. Osterfielda został wybrany spośród trzech różnych cytatów jako najbardziej trafny, mówiący prawdę o kobietach przez Panie przybyłe do Piechowickiego Ośrodka Kultury. Taka kobieca siła była wyraźnie odczuwalna 6 marca, gdy sala widowiskowa POK ok., godz.16.00 po brzegi wypełniła się uśmiechami, dobrym humorem i wspaniałą atmosferą. Przy wejściu na każdą z Pań czekały kwiaty ufundowane z myślą o kobietach przez Burmistrza Piechowic Jacka Kubielskiego, los na loterię pełną niespodzianek i słodki poczęstunek zapewniony przez PZERiI koło nr 9 w Piechowicach.

Piękne życzenia składali tego dnia wszystkim Paniom między innymi: Jacek Kubielski- Burmistrz Miasta Piechowice, Józef Nadolny- Przewodniczący Rady Miasta i Henryk Janowski-Przewodniczący PZERiI Koła nr 9 w Piechowicach, życząc zdrowia, miłości, uśmiechu i samych pogodnych dni.Uśmiech i wiele radości zafundował także wszystkim obecnym Moises Bethencourt Mendoza pochodzący z Teneryfy, a zamieszkały na Dolnym Śląsku znakomity muzyk, wokalista i aranżer. Gorące rytmy latino tak bardzo spodobały się widowni, że nogi Pań i Panów same rwały się do spontanicznego tańca, tworząc tym samym parkiet między stolikami. Na prośbę wszystkich obecnych Moises złożył obietnicę powrotu do Piechowic i kolejnego występu.

To nie koniec niespodzianek, z których tego dnia mogły skorzystać Panie.W loterii rozlosowano łącznie 44 nagrody, w tym słodkości ufundowane przez męską część Rady Miasta Piechowice oraz liczne vouchery zasponosorowane przez Pałac Pakoszów, Hutę Julia, Restaurację „Kociołek”, Kwiatownię Marty, Kwiaciarnię „Talea” i firmę „Jelenia Plast”. Dodatkowo Panie mogły też skorzystać z pielęgnacyjnego zabiegu na dłonie wykonywanego przez Panią Elżbietę Kaciłowicz.Tego dnia każda z mieszkanek naszego miasta mogła się poczuć wyjątkowo, na chwilę spowolnić bieg codzienności, uśmiechnąć się i odprężyć.

Kolejną propozycją adresowaną do Pań był tego dnia koncert muzyki klasycznej, który rozpoczął się o godzinie 18.00 w sali barokowej Pałacu Pakoszów. W odróżnieniu od rozrywkowej formuły oferowanej przez POK była to fortepianowa uczta muzyczna dla miłośników tego rodzaju muzyki.Jest nam niezmiernie miło, że obydwie propozycje cieszyły się dużym zainteresowaniem Pań i każda z sal była wypełniona po brzegi. Świadczy to o tym, że kobiety chcę świętować tego dnia i skorzystały z tej różnorodnej oferty. Gratulujemy wszystkim Paniom, że z okazji Dnia Kobiet znalazły czas dla siebie. Czas na spotkanie, czas na radość, odpoczynek i uśmiech. Gratulujemy także Panom, że dzięki ich zaangażowaniu i pomocy kobiety w Piechowicach mogły poczuć się ważne, docenione oraz szczęśliwe.

 

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji DNIA KOBIET W PIECHOWICACH oraz ufundowanie wielu atrakcyjnych upominków kierujemy do:

* Pana Jacka Kubielskiego Burmistrza Miasta Piechowice

* Pana Józefa Nadolnego Przewodniczącego Rady Miasta Piechowice oraz Panów: Radosława Bieńka, Jacka Kamińskiego, Marciana Ramskiego, Pawła Zackiewicza, Roberta Zapory, Wojciecha Zarównego i Leona Smolczyńskiego

*Pana Henryka Janowskiego i Zarządu koła nr 9 PZERiI

* Pałacu Pakoszów i Państwa I.H.Hartman

* Huty Julia i Państwa Agnieszki Blacheta i Bartosza Browarnwgo

* Kwiatowni MARTA i Pani Marty Stemplewskiej

* Kwiaciarni Talea i Pana Jarosława Głowali

* Restauracji Kociołek i Pani Dagmary Matusiak

Jeszcze raz dziękujemy!

POK

Dzień Kobiet- 06.03.2020r.

Utworzono dnia 09.03.2020, 13:00

Pogoda

Kalendarium

Kwiecień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 83

W poprzednim tygodniu: 95

W tym miesiącu: 58

W poprzednim miesiącu: 528

Wszystkich: 29134