Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

OTWARTE MISTRZOSTWA PIECHOWIC W SPORTACH UMYSŁOWYCH

Utworzono dnia 10.03.2015, 11:40

WYNIKI

 

OTWARTE  MISTRZOSTWA  PIECHOWIC  W  SPORTACH  UMYSŁOWYCH

20-21 luty 2015 r.

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzieży Szkolnej w Brydżu Sportowym

na rok szkolny 2014/15 – edycja w Piechowicach

 

miejsce            para                                          %            kategoria            nagroda                      miejscowość

 

1.  Wojciech Wiącek, Mikołaj Ziętek             74,90   I-open, puchary dla zwycięzców,             Bolesławiec

2 .  Joanna Kokot, Patrycja Romanowicz             62,65                                                               Milicz

3.  Adam Szuszkiewicz, Paul Kokot            62,52             I-kat. gimnazjum, statuetki,  Piechowice-Milicz

4.  Patryk Nowicki, Tymek Wąsiewski            52,73             I-kat. szk. podstawowa, statuetki,            Piechowice

5 .  Kacper Piecyk , Piotr Kopeć                         52,20

6 .  Robert Bawer, Mateusz Skiba             50,17

7.  Letitia Górnicka, Adam Pigulski             48,42

8.  Maciej Racewicz , Patyk Neć                   48,27

9.  Julia Dündar, Jan Krzywdziński               47,40

10.Cyprian Herl, Jakub Kokot              47,32

                                                                           %

11.Szymon Biedrzycki, Marek Olszewski            46,01 

12.Krzysztof Ryś, Wojtek Potapczyk            43,37              Wojtek-nagroda dla najmłodszego, Szkl. Poręba

13.Natalia Bień, Dominik Wielczyk                      34,92

14.Jakub Wacyra, Julian Kot                              29,11                                      

 

 

 

Otwarte Mistrzostwa Piechowic w Brydżu Sportowym

z główną nagrodą dla pary mikstowej

 

miejsce                       para                                        wynik-IMP            nagroda          klub-miejscowość

 

1. Elzbieta Niewiadomska, Szymon Niewiadomski            25   Statuetki+100 zł  AZS Polit.Wrocław

2. Robert Księżopolski, Marcin Pastudzki                    20   Statuetki+60 zł           AZS Polit.Wrocław

3. Mirosława Stachura, Waldemar Dębiczak                                 11                    Miłkowice-KLS Piechowice

4. Dorota Kwintkiewicz, Sławomir Zimniak                                      8                                  BKB Bolesławiec

5. Katarzyna Rębisz, Lech Rębisz                                        3                                  KLS Piechowice

6. Zdzisław Kunc, Zbigniew Śliwiński                                  -1                                Duszniki Zdrój

7. Krystyna Wróblewska, Zbigniew Wróblewski                 -26                  KB Zabobrze-Jelenia Góra

8 Liwiusz Ros, Mariusz Kołodziejczuk                          -59                              KLS-Piechowice

 

 

 

Razem udział wzięło

28-młodzież i dzieci + 16 dorośli = 44 osób

OTWARTE  MISTRZOSTWA  PIECHOWIC  W  SZACHACH

 

Piechowice – 20.02.2015 r.

 

 

WYNIKI

 

 

Miejsce   Zawodnik     ranking      Klub      Pkt.  Pkt.pom.   Nagroda

 

1.  Bartłomowicz Jakub  1800    K.Sz.Jelonka   5    15.0     Puchar-kat.open

2.  Bartłomowicz Tomasz 1000   J.G.-Cieplice   4    16.0

3.  Wąsiewski Tymoteusz 1400   KLS Piechowice  4    15.0 I.m Statuetka-kat.Chłopcy st.

4.  Potapczyk, Wojciech 1200   KLS Piechowice  4    13.0 I.m Statuetka-kat.Chłopcy mł.

5.  Wodyk Karolina      1100   KLS Piechowice  3.5  11.5 I.m Statuetka-kat.Dziewczęta st.

6.  Rozenbajger Wiktor  1400    SP Stankowice  3    18.0

7.  Frączek Jan         1000   KLS Piechowice  3    15.5

8.  Kałosza Maja        1000   KLS Piechowice  3    15.0

9.  Skibińska Anna      1000   KLS Piechowice  3    14.5 I.m Statuetka-kat.Dziewczęta mł.

10. Ochnik, Urszula     1100   KLS Piechowice  3    13.0

11. Jabłoński Tomasz    1000   KLS Piechowice  3    12.0

12. Skrzyszewski Dawid  1000   KLS Piechowice  3    11.0

13. Krasowski, Konrad   1000   KLS Piechowice  2.5   9.5 I.m Statuetka-kat.Przedszkolak

14. Jurek Angelika      1100    SP Stankowice  2    12.5

15. Wacyra Jakub        1200   KLS Piechowice  2    12.0

16. Mac Wiktoria        1000   KLS Piechowice  2    11.5

17. Ochnik Michał       1000   KLS Piechowice  2    11.0

18. Dałkszewicz Bartosz 1000   KLS Piechowice  2    10.5

19. Chyłek Anna         1100    SP Stankowice  2     9.5

20. Łucak Agata         1100    SP Stankowice  2     7.5

21. Krystowski Antoni   1000   KLS Piechowice  1    12.5

22. Sondel Kamil        1000   KLS Piechowice  1    12.0

23. Krystowska Karolina 1000   KLS Piechowice  0    10.5

24. Krystowski Piotr    1000       Piechowice  0     9.0

 

 

Organizator

Klub Logiczny

Stowarzyszenia Piechowice

Lech Rębisz

Sędziował

 

Stanisław Zygarowicz

 

Pogoda

Kalendarium

Listopad 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki